Športový klub BCF DUKLA BB

Program podpory športovcov

Slovenský šport je dlhodobo finančne poddimenzovaný, čo nevytvára priaznivé podmienky pre motiváciu a budovanie pozitívneho vzťahu mladých ľudí  k športovým aktivitám. Mnohí začínajúci športovci bojujú nielen na športovom poli, ale zápasia hlavne s nedostatkom financií na vytvorenie vhodných podmienok na tréning.

Cieľom OZ BCF je otvoriť nádejným talentom väčší priestor pre ich rozvoj a preto už niekoľko rokov podporujeme činnosť športových klubov a zväzov, ako aj jednotlivcov v rôznych oblastiach športu ako futbal, hokej, šach, karate, cyklistika, tanec, džudo, atletika a mnoho ďalších. S našou podporou sa snažíme čo najviac skvalitniť podmienky budovania ich športovej kariéry a teší nás pozitívny výsledok našej snahy, ktorý sa odzrkadľuje v podobe úspechov našich zverencov v súťažiach. Túto našu dlhoročnú podporu sme pretavili do vzniku Športového klubu BCF DUKLA BB, vďaka ktorému sa mladým športovcom môžeme venovať ešte viac a lepšie ich tak pripraviť na ich športovú kariéru.

logo

V roku 2015 sme zorganizovali rozsahom najväčšie futbalové podujatie na Slovensku BCF CUP 2015, ktorého cieľom bolo podporiť obecné futbalové kluby, ktoré v súčasnosti zápasia o prežitie z dôvodu nedostatku financií. O Putovný pohár a hlavnú výhru vo výške 5 000 eur zabojovalo 19 futbalových tímov zo stredného a západného Slovenska.